|
Aktualno
|
|
Ponedeljek, 19 November 2012 09:59 |
Pri naselju Prerad je krajan pri delu v gozdu utrpel tako hude poškodbe glave, da je v bolnišnici umrl. V Topolščici pa je pri spravilu lesa hlod poškodoval krajana, ki so ga prepeljali v bolnišnico.
Pri naselju Prerad v občini Dornava se je v soboto dopoldne pri delu v gozdu poškodoval krajan. Reševalci nujne medicinske pomoči Ptuj so ga oskrbeli in odpeljali v Splošno bolnišnico Ptuj. Zaradi težkih poškodb glave pa je ponesrečenec umrl, so danes sporočili iz Uprave RS za zaščito in reševanje.
Pri spravilu lesa je hlod v soboto dopoldne poškodoval tudi krajana v Topolšici v občini Šoštanj. Velenjski gasilci so pomagali reševalcem pri oskrbi in prenosu poškodovanega do reševalnega vozila, s katerim so ga odpeljali v Splošno bolnišnico Celje, so sporočili iz uprave. |